اقا میگما بنظرتون عجیبه که من میترسم از اینکه تلفنی با کسی صحبت کنم؟

اصلا مهم نیس اون شخص کیه وچقدر میشناسمش. من کلا از صحبت کردن با یه فرد غریبه تا دوست صمیمیم تا بابا ومامانم ویا حتی تلفن گویا شرکت مخابرات بیزارم! (فک کنم در نوع خودش عجیب باشه)

یعنی اخرین باری که با دوستم صحبت کردم یادم نمیاد حاضرم بشینم یه ساعت تایپ کنم ولی زنگ نزنم یاااا مثلا وقتی بابام زنگ میزنه جواب نمیدم گوشیو میبرم پیش مامانم تا خودش جواب بده

فک کنم ویژگی منفی باشه ولی خب از بچگی درگیرم باهاش

احتمالا میگی چرا این الان یادت اومده

خب راستش هفته دیگه تولدمه و چون چندین سال تو یه استان دیگه زندگی کردم و تازه حدود4سال میشه که برگشتم به زادگاهم(شیراز) رفقای عزیز طبق رسم هرساله زنگ میزنن تبریک میگن و خب روز تولدم یکی از پر استرس ترین روز هاست چون همش میگم الان کی زنگ میزنه . بعد زنگم میزنن ول نمیکنن که باید 1ساعت صحبت کنیم و من می میرم تا تموم شه هعیییی. میدونم که باید خوشحال باشم همچین دوستایی دارم که بعد 4 سال هنوز با هم دوستیم ولی عذابشو نمیتونم توصیف کنم براتون که چقدررر استرس دارم

بنظرم بعد کنکور قبل کلاس رانندگی واشپزی باید یه سر برم پیش روانشناس:///

الان که یاد ترس عجیب افتادم اینم بگم که کلا وقتی میرم بیرون واسه وپیاده روی .مخصوصاااا برای شام وناهار تو رستوران مثلا . به شدت میترسم یکی الان منو ببینه و اگر دید چیکار کنم 

هر دوتا ترسمم بخاطر اجتماعی نبودنمه(طبق گفته مادرم) ولی اگر اجتماعی نیستم پس این همه دوستی که دارم چیو میرسونه؟؟  خدا داند!

خوشحال میشم شما هم اگر ترس  عجیبی دارین یا مثل من هستین بهم بگین همدردی کنیم

خیلی دوستتون دارم فعلا

+الهی که بخواین وبشه+

صحبت ,الان ,عجیب منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

خرید و فروش انواع فلزیاب های برتر جهان لرها شگفت انگیزند4 پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان ارتباط با مشتری معرفی کالا فروشگاهی بیا برا خرید اینترفان لوازم خانگی تعمیر فلزیاب 09102191330 فناوری اطلاعات (جزوات کامپیوتر)